Długa 18

Sprzedaż mieszkań w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Poznania

|   Mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe

|   Pokoje Premium   

|   Metraż mieszkań: 27 m² – 67 m² 

|   Standard wykończenia: deweloperski lub „pod klucz” 

|   Mieszkania inwestycyjne z opcją zarządzania najmem

Dlluga 18 Szkice-4
długa 18 poznań

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań inwestycyjnych w ścisłym centrum Poznania, w kamienicy przechodzącej obecnie gruntową rewitalizację.

lokalizacja

Kamienica mieści się przy ulicy Długiej 18 w Poznaniu. To bardzo modna i tętniąca energią centralna część miasta, tuż obok Starego Rynku. Budynek sąsiaduje z pięknym skwerem Zielone Ogródki im. Zbigniewa Zakrzewskiego, a także Parkiem Fryderyka Chopina, najstarszym parkiem miasta Poznania, z okazałym starodrzewiem. Przyciąga bliskość Wartostrady – ulubionej destynacji rowerzystów i spacerowiczów.

To również wymarzony adres dla wszystkich wielbicieli dobrej kuchni, oraz tych, którzy cenią życie towarzyskie – w promieniu kilometra znajduje się ponad 150 restauracji i barów.

Nie zabraknie także atrakcji dla pasjonatów kultury i sztuki – w promieniu 1 km od Długiej 18 znajdują się m.in. 2 Multikina, 3 kina studyjne (Malta, Muza i Apollo), Muzeum Narodowe oraz nadwarciańskie centrum kultury, sztuki i rekreacji – KontenerART.

Ścisłe centrum zapewnia bezpośredni dostęp do najbardziej pożądanych przez najemców obiektów: największych poznańskich uczelni, kompleksów biurowych czy też galerii handlowych. W odległości 2 km znajdują sie m.in: Akademia Ekonomiczna, Akademia Muzyczna, AWF, Politechnika Poznańska, a także Kupiec Poznański, Galeria Posnania, Stary Browar, Kompleks Biurowy Maraton, deptak Półwiejska.

 

charakter inwestycji

Oferta skierowana jest do inwestorów, którzy planują czerpać bezpieczny dochód z najmu nieruchomości. Budynek, składający się z części frontowej i oficyny, jest obecnie w trakcie gruntownej rewitalizacji. Zgodnie z zamierzeniem budowlanym przeprowadzone będą następujące prace:

  • Wymiana instalacji wodnej, kanalizacyjne i elektrycznej – zarówno w częściach wspólnych jak i lokalach
  • Montaż centralnego ogrzewania
  • Montaż wentylacji mechanicznej
  • Renowacja części wspólnych – klatek schodowych, sieni
  • Docieplenie i remont elewacji tylnej i bocznej
  • Izolacja i docieplenie fundamentów i piwnic
  • Rozprowadzenie ścieci światłowodowej i monitoringu
  • Wymiana tynków, podłóg, ścianek działowych etc

Na całość składać się będzie 30 lokali mieszkalnych 1, 2 i 3 pokojowych. Mieszkania będą przygotowane z myślą o przystosowaniu ich do wynajmu w formie mniejszych, niezależnych jednostek, wyposażonych w łazienki i aneksy kuchenne (tzw. mikrokawalaerki).

Do dyspozycji lokatorów będzie przyjemnie zagospodarowany dziedziniec z miejscem na rowery.

plan sprzedaży

Proponujemy sprzedaż  mieszkań w standardzie deweloperskim lub wykończone “pod klucz” wg uzgodnionego projektu. W opcji drugiej zapewniamy wykończenie oraz pełne wyposażenie wszystkich jednostek w meble i sprzęt AGD.

Termin zakończenia prac planowany jest na XII 2021r. Przy wyborze stanu lokalu “pod klucz”, termin realizacji ustalany indywidualnie z klientem. 

korzyści dla inwestora
profesjonalne zarządzanie dla twojej wygody

Odpowiadamy za kompleksową obsługę Twojej inwestycji od wykończenia “pod klucz’ zgodnie z potrzebami przyszłych mieszkańców i ich stylem życia (dzięki optymalnemu wykorzystaniu powierzchni maksymalizujemy stopę zwrotu z inwestycji), poprzez pozyskanie najemcy, aż po zarządzanie wynajmem (m.in. rozliczanie mediów i usuwanie usterek).

Dbamy, aby zysk z tytułu najmu co miesiąc trafiał na Twoje konto.

rentowność od ponad wieku

 

Długa 18 od ponad 100 lat przynosi właścicielom stabilny dochód. Przetrwała dwie wojny, wielki kryzys i wiele innych zawirowań historii, niezmiennie stanowiąc bezpieczną przystań dla inwestycji.

najbezpieczniejsza forma własności

Mieszkanie zapewnia najbardziej podstawową z potrzeb człowieka – bezpieczeństwo. Jest to niezmienna wartość, tym cenniejsza, im trudniejsze są warunki zewnętrzne. Cennym atutem lokali przy Długiej 18 jest pełna własność zabezpieczona księgą wieczystą – najpełniejsza i najbardziej stabilna z możliwych form własności.

ochrona kapitału w europejskim stylu

Mieszkanie w kamienicy w centrum miasta to nie tylko pewny dochód z najmu. To ponadczasowa nieruchomość, przekazywana z pokolenia na pokolenie, tak w Polsce, jak i w najlepszych dzielnicach Londynu czy Paryża. Secesyjna zabudowa śródmieścia gwarantuje spójną estetykę i ład architektoniczny, odmienny i odległy od nieustannie rozrastających sie dzielnic i blokowisk. To właśnie ograniczona podaż tak prestiżowo umiejscowionych, ekskluzywnych budynków nadaje im najwyższą, trwałą wartość,        bez względu na zmieniające się czasy

zabezpiecz twój kapitał w najlepszy możliwy sposób