nowość w naszej ofercie

lofty

Przyziemie w stylu loft. Atrakcyjne wnętrza o niestandardowych rozwiązaniach. Surowa cegła. Oryginalne sufity.  Ogrzewanie podłogowe.

Przyziemie

Długa 18 | Lofty

  • Ścisłe centrum Poznania, topowa lokalizacja pod wynajem zarówno długo jak i krótkoterminowy
  • Wysoki standard wykończenia części wspólnych
  • Lokale mają status lokali niemieszkalnych
  • możliwość amortyzacji
  • najem nie objęty ustawą o ochronie praw lokatorów
  • każda kawalerka ma odrębną KW

 

 

Ostatni lokal w sprzedaży

nasza oferta obejmuje

Lokal 19

Powierzchnia 37,03 m2; lokalizacja w części oficynowej budynku. Lokal jest w trakcie wykończenia pod klucz. Wydzieliliśmy w nim strefę do spania, część dzienną, aneks kuchenny i łazienkę oraz całkiem duży korytarz. W pomieszczeniu zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe. Całość będzie utrzymana w bardzo kamienicznym charakterze, wnętrza wykończymy w jasnych barwach. Wyeksponowaliśmy piękną, starą cegłę oraz oryginalne łukowe sufity, zadbaliśmy o detale.

Lokal będzie w pełni przygotowany do wynajmu. Planowany termin zakończenia prac – koniec kwietnia 2023r.

 

Zdjęcie \ Lokal 19

Zdjęcie \ Lokal 19

Zdjęcie \ Lokal 19

Zdjęcie\ lokal 19

Zdjęcie \ lokal 19

Sprzedane

Lokal 20

Powierzchnia 26,06 m2, wysokość pomieszczenia 2,65 mb, lokalizacja w części oficynowej budynku. Lokal w trakcie wykończenia pod klucz, składać się będzie z pokoju dziennego, osobnej kuchni i łazienki . W pomieszczeniu zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe. Całość utrzymana jest w loftowym charakterze, wyeksponowaliśmy starą cegłę, oryginalne, łukowe sklepienia sufitowe, zadbaliśmy o detale.

Lokal będzie w pełni przygotowany do wynajmu. Planowany termin zakończenia prac – koniec marca 2023r. Poniższe wizualizacje odwzorowują efekt końcowy, do którego zmierzamy.

 

Zdjęcie \ Lokal 20

Zdjęcie \ Lokal 20

Zdjęcie\ lokal 20

Zdjęcie \ lokal 20

Sprzedane

Lokal 22

Powierzchnia 39,93 m2; wysokość pomieszczeń 2,65 mb; lokalizacja w części frontowej budynku, bardzo dobre doświetlenie światłem dziennym. Lokal dwupokojowy z garderobą, z możliwością oddzielenia kuchni jako osobnego pomieszczenia. Sprzedajemy go w stanie do remontu. We wnętrzu zachowaliśmy oryginalne, łukowe sufity oraz częściowo odkrytą starą cegłę. Daje to ogromne możliwości do unikalnej aranżacji całej przestrzeni.  W całym lokalu zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe.

 

Sprzedane

Lokal 25

Powierzchnia 29,75 m2, wysokość pomieszczenia 2,55 mb, lokalizacja w części frontowej budynku. Lokal wykończony i wyposażony pod klucz. Wydzieliliśmy  w nim strefę do spania, część dzienną, aneks kuchenny i łazienkę. W pomieszczeniu zastosowaliśmy ogrzewanie podłogowe. Całość utrzymana jest w loftowym charakterze, wyeksponowaliśmy oryginalną cegłę, zadbaliśmy o detale.

Lokal w pełni przygotowany do wynajmu.

 

Lokal 25

aneks kuchenny

Lokal 25

orginalnie wydzielona strefa dzienna

lokal 25

Klasyczna czerń | ciepło drewna | cegła

lokal 25

Sypialnia

Agnieszka Lipowicz