<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Bezpieczna przyszłość

Twojego Kapitału

Unikalny projekt z duszą

Kamienica przy ulicy Długiej została wybudowana w 1912 roku. Elewacja z wykuszowymi oknami, kute balkony o rzeźbionych balustradach oraz liczne zdobienia i płaskorzeźby podkreślają unikalny charakter nieruchomości oraz przynależność do secesyjnej estetyki miasta. 

Elegancka fasada do dziś stanowi jedną z piękniejszych ozdób ulicy.

zalety inwestycji

Inwestycja w nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach od lat stanowi niezawodny sposób na zysk. 

Najlepszą propozycją dla inwestorów są obecnie ekskluzywne budynki o wyjątkowej historii i architekturze, ulokowane w centrach najwiekszych, tętniących życiem miast. Zainteresowanie wynajmem takich nieruchomości jest nieustannie bardzo duże, a ich podaż – ograniczona, ze względu na zabytkowy charakter. Stanowią one unikalny zasób, dlatego świetnie sprawdzają się jako bezpieczna przystań dla kapitału.

Nowoczesne apartamenty
z potencjałem

Wysokie na ponad 3.5 metra, jasne wnętrza są jednocześnie przytulne i nowoczesne, a ich układ pozwala na nieskończoną liczbę aranżacji, dobranych do indywidualnych potrzeb i charakteru najemców. Dbałość o szczegóły i najwyższej jakości materiały zastosowane przy wykończeniu tak apartamentów, jak i części wspólnej, przypominać będą o świetności i ponadczasowym charakterze nieruchomości.

zapraszamy do kontaktu

Real Estate Investment Fund

– – – – – – – – – – –

dwa piętra